Erkenci Kuş 19. Bölüm 2. Fragmanı

6 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Star Tv’nin yeni dizisi Erkenci Kuş 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir (Sanem) ve Can Yaman (Can)’ın yer aldığı Erkenci Kuş Fragmanları hd kalitede her hafta buradan izleyebilirsiniz. Reklam ajansından tesadüfen tanışan genç ve güzel kızımız Sanem ile yakışıklı oğlumuz Can’ın büyük aşklarının ekrana taşındığı Erkenci Kuş 19. bölümü ile 10 Kasım 2018 Cumartesi Akşamı Star Tv ekranlarında…

Yaşan doğum günü partisi faciasından yaralı ayrılan Erkenci Kuşumuz Sanem, kendisini Can’a inandıramanın acısını çekerken işinden de istifa edip bakkal dükkanına geri dönmüştür. Ceycey’in telefon konuşmasını duyan Can, Sanem’in hiç bir suçu olmadığını anladığında bakkala gidip onu yeniden işe geri döndürmek için çalışmalara başlar. Sonunda Sanem’i ikna etmeye başaran can, kalbi kırık olan Sanem’in kalbini de kazanmayı başarabilecek mi?


Reklamlar

Yıllar sonra ilk defa çok büyük aşık olduğunu itiraf eden Can, Sanem’e saflığına aşık olduğunu itiraf eder. Son aldıkları reklam işinde rüşvet verdiğini anlaşılan şirketi içinde bulunduğu bu büyük beladan Sanem kurtarmayı başarabilecek mi? Sanem ve Can arasındaki bu gerginlik Sanem’in özür dilemesiyle bitecek mi? Aralarındaki aşk öyle büyük ki bu aşktan nefret doğmayacaktır.

Sanem’in nişan yüzüğünü Aylin’de ne aradığını sorularını Sanem’e yönelten Can duyduklarına ikna olabilecek mi? Sanem ve Zebercet’in Sanem ‘i istemek için Nihat ve Mevkıbe’nin evlerine gelmesi herkeste büyük şok etkisi yaratır. Ayrıca Can, Sanem ‘i öptüğünü ailesine itiraf etmesi karşısında Nihat ve Mevkıbe ne cevap verecekler. Aylin ve Deren’in rekabetleri ajansın dışına kadar taşınıp Lunaparka kadar uzanır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.